wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Lotos
Kategorie
Kontakt
  • NIP: 125-051-17-71
  • E-mail:kontakt@akpol.net
  • Telefon790 637 230
    22 877 45 65
  • Godziny działania sklepucodziennie 8:30 - 17:30, w soboty 9:00 – 13:00

Lotos

Lotos

LOTOS Oil Sp. z o.o. jest liderem w swojej branży z ponad 22% udziałem w rynku. Oleje silnikowe marki LOTOS zna doskonale każdy kierowca zarówno w kraju jak i za granicą. Ich wysoka jakość i niezawodność sprawiają, że sięgają po nie najbardziej wymagający Klienci, a marka LOTOS jest najbardziej znaną na polskim rynku olejowym.

Oleje LOTOS otrzymały tytuł „Złoty Laur Konsumenta” dla najlepszych polskich olejów silnikowych.

Spółka LOTOS Oil Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS - dynamicznie rozwijającego się i nowocześnie zarządzanego koncernu, prowadzącego działalność w zakresie wydobycia i przerobu ropy naftowej oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów naftowych.
Przedmiotem działalności LOTOS Oil Sp. z o.o. jest produkcja i dystrybucja środków smarnych: olejów samochodowych, przemysłowych i smarów, olejów bazowych, a także kosmetyków i chemii samochodowej.

LOTOS Oil Sp. z o.o. oferuje nie tylko najwyższej jakości oleje, ale rozwija także profesjonalny serwis olejów smarowych, stanowiący integralną część oferty sprzedaży. Serwis Olejowy to usługa, która pomaga Klientom wprowadzać nowe procedury i techniki, dzięki czemu gwarantuje bezpieczną eksploatację parku maszynowego.

Całość procesów produkcyjnych objęta jest Systemem Zarządzania Jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001: 2008. Spółka LOTOS Oil Sp. z o.o. może poszczycić się także certyfikatem systemu zarządzania jakością zgodnym z wymaganiami systemu AQAP 2110. Oznacza to, że produkty LOTOS Oil Sp. z o.o. spełniają wymagania i kryteria stawiane wszystkim dostawcom sił zbrojnych i firmom z tego sektora w NATO.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl