wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » WOLVER
Kategorie
Kontakt
  • NIP: 125-051-17-71
  • E-mail:kontakt@akpol.net
  • Telefon790 637 230
    22 877 45 65
  • Godziny działania sklepucodziennie 8:30 - 17:30, w soboty 9:00 – 13:00

WOLVER

WOLVER

Wolver to niemiecki producent wysokiej klasy olejów w przystępnej cenie. Firma powstała w 1955 roku i posiada własne laboratorium.
Laboratorium opracowujące preparaty olejów i smarów silnikowych znajduje się w sercu Niemiec i zyskało renomę profesjonalisty na całym świecie. 50 lat udanej teoretycznej i praktycznej pracy badawczej, lojalnych klientów wśród producentów olejów napędowych i konsumentów. 
Zakłady produkujące oleje silnikowe na zamówienie laboratorium są liderami w niemieckim przemyśle naftowo-gazowym pod względem innowacyjności i jakości.alt


Na początku 1957 r. Doktor Günter Besser i Hans Mitze, młody inżynier, założyli laboratorium chemii stosowanej w Emmering w Bawarii. Ich pierwszym poważnym zamówieniem było opracowanie oleju silnikowego pozwalającego silnikowi pracować w wysokich temperaturach i poziomach pyłu ( Oaza Buraimi w Arabii Saudyjskiej). Następnym zamówieniem był specjalny olej, który nie stracił swojej charakterystyki w niskich temperaturach i wysokiej zawartości soli w powietrzu. To były zlecenia, które determinowały dalszą specjalizację firmy.
 
W 1962 r. Firma badawczo-rozwojowa została nazwana Wolver Laboratory, a później - Wolver Lab. 50 lat udanej pracy w dziedzinie badań teoretycznych i praktycznych, seteki klientów wśród producentów olejów i konsumentów. Większość naszych olejów i smarów jest biodegradowalna, a nasze komponenty są przyjazne środowisku naturalnemu. Jeśli potrzebujesz oleju silnikowego lub środka poślizgowego, który będzie działał w warunkach brazylijskiego selva, platformy na Morzu Północnym lub na piaszczystych pustyniach, możesz polegać na Wolver Lab.
 


 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl