wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Shell
Kategorie
Kontakt
  • NIP: 125-051-17-71
  • E-mail:kontakt@akpol.net
  • Telefon790 637 230
    22 877 45 65
  • Godziny działania sklepucodziennie 8:30 - 17:30, w soboty 9:00 – 13:00

Shell

Shell

Royal Dutch Shell, powstały w wyniku fuzji niewielkiej holenderskiej spółki wydobywczej założonej pod patronatem króla Willema III oraz brytyjskiej firmy eksportującej olej mineralny z Indii, jest obecnie drugim co do wielkości koncernem energetycznym na świecie, obecnym w ponad 90 krajach. Charakterystyczny żółto-czerwony logotyp widnieje nie tylko na produktach przeznaczonych dla samochodów – firma wytwarza i sprzedaje również paliwo lotnicze, a także wysokiej klasy asfalty i inne produkty bitumiczne. 

Specjaliści koncernu bezustannie udoskonalają paliwa i oleje, zarówno samochodowe, jak i motocyklowe, dzięki doświadczeniom płynącym z długoletniej współpracy z Ferrari w wyścigach Formuły 1 oraz Ducati w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Stacje wydobywcze Shell zapewniają 3% rocznej światowej produkcji gazu ziemnego i 2% rocznej światowej produkcji ropy naftowej, co przekłada się na ponad 3 miliony baryłek dziennie. Roczny przychód firmy przekracza 350 miliardów dolarów. Pierwsze stacje paliw Shell, oferujące szeroki zakres paliw wysokiej jakości, pojawiły się w Polsce w 1992 roku; do chwili obecnej powstało ich około 400. 

Rodzina samochodowych olejów silnikowych Shell Helix należy do najlepiej znanych produktów koncernu. Wszystkie oleje Shell Helix zawierają dodatki czyszczące, które pozwalają skutecznie usuwać nagromadzone osady. Zarówno badania przeprowadzone przez sam koncern, jak i testy wykonywane w niezależnych ośrodkach wykazały, że stosowanie oleju tej marki poprawia pracę i żywotność silnika.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl